अमेरिकन आइडलमा नेपाली युवा दिवेशले दिए अर्को दमदार प्रस्तुति (भिडियो सहित)

एजेन्सी । अमेरिकी आइडलमा दमदार प्रस्तुति दिएर चर्चामा आएका नेपाली गायक दिवेस पोखरेलले अर्को उत्साहजनक प्रस्तुति दिएका छन् । पहिलो जसरी नै उनको यस प्रस्तुतिले पनि जज र उपस्थित दर्शकहरूको मन जितेको छ । अमेरिकन आइडलले आफ्नो आधिकारिक युट्युब च्यानलमा राखेको भिडियो मा दिवेश अडिसनमा छनोट भएपछि लस एन्जलसको हलिउड पुगेको देख्न सकिन्छ ।

जहाँ उनले अर्का एक प्रतिस्पर्धीलाई आफ्नो परिचय दिँदै आफू सगरमाथाको देश नेपालबाट आएको भनेका छन् । उनले लस हलिउडमा आफ्नो अनुभव सुनाउँदै सबै चमकदार र हिराजस्तै सुन्दर भएको बताएका छन् । यसपछि उनले आफू गायकसहित गीत लेखक दुवैमा पर्ने बताए र दोस्रो प्रस्तुतिका लागि स्टेजतर्फ लाग्छन् जहाँ उनलाई जज र दर्शकहरूले उत्साहपूर्वक स्वागत गरेको देख्न सकिन्छ । नमस्ते भनेर अभिवादन गरिसकेपछि उनले पहिले जसरी नै गितार बजाउँदै ‘हार्ड टु ह्यान्डल’ नामक गीत गाउन सुरु गर्छन् र फेरि पनि जजहरूलाई आश्चर्यमा पार्छन् ।यसरी प्रस्तुति पूरा भइसकेपछि पनि सबैले ‘मोर मोर’ भनी उनलाई अझै गाइरहन भन्छन् । जस कारण उनले थप केही बेर गाउँछन् । स्टेज बाहिर पुगिसकेपछि उनले आफू दर्शक र जजहरूको मन रिझाउन सफल भएको बताएका छन् । यता जजहरूले पनि दिबेसको प्रस्तुतिले विश्व चर्चित गायक बब मार्लीको याद दिलाएको भनी अन्तिमसम्म उनको प्रशंसा गरेका छन् । उनमा बब मार्लीको जस्तै ‘स्पिरिट’ भएको भन्दै उनीहरू उत्साहित भएका हुन् ।अमेरिकन आइडलको १८ औँ सिजनमा पुग्न सफल दिवेशले एक महिनाअघि दिएको प्रस्तुतिलाई जजसमेत रहेकी लोकप्रिय गायिका क्याटी पेरीले ‘तिमी उत्कृष्ट छौ’ भन्ने हौसला बढाइदिएकी थिइन् । अर्का जज लुक ब्रायनले दिवेशलाई प्रतिभा शाली कलाकार भनेर तारिफ गरेका थिए । भने जज लियोनल रिचीले आगामी यात्राको शुभकामना दिएका थिए । दिवेश हाल अमेरिकाको क्यान्सस राज्यको विचिटामा पाँच वर्षदेखि बस्दै आएका छन् ।