सासुले ज्वाईलाई बिहेको दाइजो भन्दै AK ४७ रा’इफल दिएपछि हंगामा (भिडियो हेर्नुहोस्)

काठमाडौँ,  – सासुले ज्वाईलाई बिहेको दाइजो भन्दै AK ४७ रा’इफल दिएपछि हंगामा :  सामान्यतया विवाहमा आगन्तुकले दुलाहा दुलहीलाई उपहार दिन्छन् । त्यो उपहार दैनिक प्रयोगका सामान या त नगद नै हुन्छ ।धेरैले खाममा हालेर नगदै दिने गर्छन् भने सासु ससुराले आफ्ना छोरी ज्वाईलाई इच्छा अनुरुप जिन्सी सामान दाइजो दिने चलन छ ।तर पाकिस्तानमा अचम्म भएको छ । त्यहाँ विवाहमा दुलाहाले पाएको उपहार बिलकुल फरक छ । हालै एक भिडियो सोशल मिडियामा भाइरल भइरहेको छ ।

भिडियो विवाह समारोहको हो जहाँ दुलहालाई उपहारमा कुनै सामान वा खामहरू दिइदैन, तर अत्याधुनिक ए के ४७ रा इ फ ल उपहार दिइन्छ ।वास्तवमा, यो भिडियो आदिल इशान नाम गरेको व्यक्ति द्वारा साझा गरिएको छ । भिडियोमा स्पष्ट छ कि दुलहा र दुलही बसिरहेका छन् । यसै बीच, एक महिला स्टेजमा आएर उक्त उपहार दिन्छिन् ।

यो उपहार देखेर, दुलहा पहिले छक्क पर्छन्, तर त्यसपछि उसले यो उपहार लिन्छ र यसलाई राम्ररी हेर्न सुरू गर्दछ । महिलाले नव विवाहित जोडीलाई स्टेजमा बसेर बधाई दिइन् र उनीहरूसँग फोटो खिचिन् ।

भिडियो हेर्नुहोस् :- 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *