‘आदिपुरुष’का लागि प्रभासको परिश्रमिक १५० करोड भारु?

मुम्बई । चलचित्र उद्योगमा केही स्टारहरू यति लोकप्रियता छन् कि उनीहरूको नामले नै चलचित्र हिट हुने पक्का हुन्छ । यसको बदलामा उनीहरूले परिश्रमिक रकम पनि ठुलै माग गर्छन् ।

यो सूचीमा ‘बाहुबली’ जस्तो सुपरहिट चलचित्र दिने तेलुगू सुपरस्टार प्रभास पनि छन् । प्रभासले आफ्नो नयाँ चलचित्र ‘आदिपुरुष’का लागि ठुलो रकम लिएका छन् । भारतीय सञ्चारमाध्यमकाअनुसार प्रभासले ‘आदिपुरुष’ र ‘स्प्रिट’ का लागि भारु १५० करोड लिएका हुन् ।

सलमान खान र अक्षय कुमार पछि पछिल्लो १० वर्षमा यति धेरै पारिश्रमिक लिने प्रभास तेस्रो अभिनेता हुन् । सलमानले ‘सुल्तान’ र ‘टाइगर जिन्दा हे’ का लागि १०० करोड भन्दा बढी पारिश्रमिक लिएका थिए । अक्षय कुमारले पनि चलचित्र ‘बेलबटम’ का लागि १०० करोड बढी पारिश्रमिक लिएका थिए ।

ओम राउतको निर्देशन बनिरहेको ‘आदिपुरुष’ मा प्रभासका साथै सैफ अली खान, कृति सेनन र सनी सिंहको पनि अभिनय देख्ने छन् । यो चलचित्र पौराणिक ग्रन्थ रामायणमा आधारित छ ।

जसमा प्रभाव भगवान राम र सैफ अली खान रावणको भूमिकामा देखिने छन् । ‘आदिपुरुष’ को रिलिज मिति आगामी अगस्ट ११ मा तोकिएको छ । यसका साथै उनी ‘राधे श्याम’ मा पनि देखिँदै छन् । जसमा उनीसँग पुजा हेगडे पनि मुख्य भूमिकामा देखिँदै छन् ।

सम्बन्धित समाचार

Leave a Comment